אודות

מי אנחנו: חברת ‘אות לי’ הוקמה לפני כ – 20 שנה ומתמחה בייצור משחקי לימוד ויצירה לילדים. בחנות המפעל שלנו תוכלו למצוא מגוון מוצרים וחומרים חדשניים לעונות השנה וחגי ישראל, מוטיבים מוכנים ליצירה, תחביב ומלאכת יד.

פיתוח: מחלקת הפיתוח של חברת ‘אות לי’ מורכבת מצוות מומחים רב תחומי בניהולה של גננת בכירה בעלת ותק ונסיון של 30 שנה בחינוך לגיל הרך. באות לי שוקדים כל העת על פיתוח רעיונות למוצרים חדשים שיתנו ערך מוסף ומיוחד להורים ולגננות.

ייצור: מוצרי ‘אות לי’ מיוצרים על ידינו בתקנים מחמירים המיועדים במיוחד לגיל הרך מתחת לגיל 3 לשימוש בליווי מבוגר. מהירות הייצור שלנו מאפשרת לנו לספק ללקוחות את השירות והמחיר הטוב ביותר. ובנוסף גם גמישות מקסימלית בזמני אספקה ללקוח.

הפצה: מוצרי אות לי משווקים למאות מוסדות חינוך בישראל, בין השאר ל: גני ילדים, מעונות יום, בתי ספר, חינוך מיוחד, מתנסי”ם וקייטנות. בשנים האחרונות החלה חברת ‘אות לי’ לשווק את מוצריה מעבר לים לאירופה וצפון אמריקה בקרב קהילות יהודיות שמחפשות מוצרים כאלו.

באתר תוכלו לעבור על קטלוג המוצרים הרחב שלנו, לקרוא על החומרים המרכיבים את היצירה. ומעכשיו גם לקנות אותם ישירות בחנות המפעל. נשמח לקבל ממכם הארות והערות. תוכלו ליצור עימנו קשר באמצעות טופס צור קשר. גלישה נעימה.

אות לי